«Serdecznie polecam usługi Biura Rachunkowego Reditus Tax Księgi handlowe mojej spółki od dłuższego czasu prowadzi jedna z Właścicielek. Zawsze jestem obsługiwany mile, szybko i kompetentnie. Z Reditus Tax nie ma problemów, których nie można rozwiązać. Wszystkim polecam.»

Dariusz Pełka Prezes Interactive Voice News Sp. z o. o:

„Każda wizyta w moim pierwszym biurze rachunkowym, z którego korzystałem, była dla mnie ciężarem. Co miesiąc stres i przykre wrażenie, że tak musi być – rozliczenie musi boleć. Dobry znajomy posłuchał kiedyś moich gorzkich żalów i zaproponował biuro Pani Małgorzaty. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Wiem, że nie wszystko można odliczyć. Ale często Pani Małgorzata mówi: „ale przecież może Pan ten koszt odliczyć”. Jestem więc często pozytywnie zaskoczony. Także tym, że ktoś doradzi co zrobić w wątpliwych sytuacjach i odpowiedzialnie czuwa nad zmianami w przepisach i moimi rozliczeniami. A co do stresu co miesiąc … to mają go pewnie inni.”

Maciej Miłobędzki, firma «SZTORM»:

«Z usług Biura Rachunkowego Reditus Tax korzystam od początku działalności. Współpraca układa się bardzo dobrze, usługi są wykonywane terminowo i rzetelnie. Księgowe firmy są zawsze chętne do pomocy — zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych. Fachowość, otwartość na klienta, przystępna cena… jestem usatysfakcjonowany pod każdym względem!»

Zarząd spółki z ograniczoną odpowiedzialnością:

«Zdecydowałem się na współpracę z Paniami ze względu na informację polecającą od znajomego. Jesteście Panie rzeczywiście osobami o bardzo wysokiej kulturze osobistej i dobrym przygotowaniu zawodowym. Jestem zadowolony ze współpracy w zakresie  prowadzenie księgowości spółki z o.o.»

Prezes spółki badawczo-rozwojowej:

«Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Profesjonalna  obsługa, kompetentny personel daje pewność, że księgowość i kadry są  prowadzone fachowo. Czujemy się bezpiecznie i polecamy usługi Reditus Tax»

Prezes spółki budowlanej:

«Biuro Rachunkowe Reditus Tax świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu rachunkowości i księgowości, w tym również rozliczania projektów unijnych. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Biuro reprezentuje nas również we wszelkich formalnościach związanych z Urzędem Skarbowym i ZUS.»

Właściciele spółki szkoleniowej:

«Nasza firma realizuje projekty unijne. Współpraca z biurem przebiega sprawnie. Księgi prowadzone są rzetelnie, dotacje rozliczane prawidłowo. Kontrole projektów przebiegają sprawnie i nie wykazują błędów księgowych. Polecamy biuro wszystkim, którzy chcą mieć pewność że księgi będą prowadzone przepisowo…»

Zarząd spółki z ograniczoną odpowiedzialnością: